Zarejestruj się/Zaloguj się: Pracodawca lub kandydat 

Szukaj

Stawka

Wyróżnione oferty

Zobacz najnowsze oferty pracy w Szwecji

Oferty pracy w Szwecji

Mamy dla Ciebie oferty pracy na terenie całej Szwecji

 

Praca w Szwecji dla Polaków. Praca Szwecja dla par. Agencja pracy Szwecja. Praca Szwecja bez doświadczenia. Praca Szwecja bez języka.

Znajdź najlepszą ofertę dla siebie i zacznij pracę z nami!

Legalna praca w Szwecji bez specjalnych zezwoleń jest możliwa dla Polaków po 1 maja 2004 roku, kiedy to kraj ten udostępnił dla nas możliwość wyjazdów zarobkowych. Był to jeden z pierwszych krajów Unii Europejskiej, który zaoferował dla Polski atrakcyjne i dobrze płatne oferty pracy. Szwecja obecnie zatrudnia wielu Polaków, którzy wyjeżdżają na stałe lub decydują się na sezonowe zatrudnienie. Jakie branże są najbardziej popularne?

Duża część rodaków otrzymuje pracę w sektorze usług remontowo-budowlanych oraz na produkcji. Pracują tutaj znakomicie wykwalifikowani inżynierowie, którzy często zajmują wysokie stanowiska. Zatrudnienie znajdują jednak także osoby bez szczególnych kwalifikacji, które po prostu doskonale radzą sobie na budowie. Szukam pracy bez znajomości języka w Szwecji. Wyjazd do Szwecji praca. Praca Szwecja magazyn. Praca Szwecja produkcja. Praca Szwecja 2022.

Jednak, nie tylko budownictwo i praca fizyczna zapewnią nam w Skandynawii świetne oferty pracy w 2022 r. Szwecja to także kraj, w którym Polacy mogą zatrudnić się na stanowiskach biurowych i administracyjnych.
Szczególnie pożądana jest praca w Szwecji w sektorze administracja biurowa, ubezpieczenia oraz sektor publiczny,
która wymaga od potencjalnych pracowników doskonałej znajomości języków obcych oraz kierunkowego wykształcenia.
Praca w Szwecji obejmuje również sektor zdrowie/uroda/rekreacja, do pracy przyjmowane są kosmetyczki i dermatolodzy.
Poszukiwani są również mechanicy samochodowi, spawacze, elektrycy, malarze-szpachlarze oraz osoby do sprzątania,
dla których dostępne są liczne oferty pracy. Szwecja, jak widzimy, zapewnia pełen przekrój ofert, od typowo fizycznych posad, aż po pracę umysłową.

Tysiące ogłoszeń o pracę w Szwecji. Praca w Szwecji z zakwaterowaniem. Praca Szwecja bez języka dla par. Szukam pracy bez znajomości języka w Szwecji. Wyjazd do Szwecji praca. Praca Szwecja magazyn.
Wielu zadowolonych klientów. Praca Szwecja dla par. Praca w Szwecji dla Polaków. Praca Sztokholm. Przeglądaj, wybieraj i decyduj którą ofertę pracy wybierzesz! Dostępne oferty największych agencji
pracy w Szwecji. Praca Szwecja produkcja. Praca Szwecja 2022. Praca sezonowa Szwecja. Praca przy rybach Szwecja.

W dzisiejszych czasach język angielski powinno się znać na poziomie komunikatywnym. Wiedzą to obywatele Szwecji, którzy
w większości potrafią nim świetnie władać. Ważne, abyś i Ty potrafił porozumiewać się po angielsku, przynajmniej na podstawowym poziomie. Obecnie praca w Szwecji obejmuje nie tylko sezonowe wyjazdy do gospodarstw rolnych lub pomocy w ogrodnictwie (szklarnie, sortownie) oraz leśnictwie (szkółki leśne). Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse na objęcie godnego stanowiska, warto podszkolić angielski i nauczyć się podstawowych zwrotów szwedzkich. To z pewnością zaimponuje szwedzkim pracodawcom.
Sztokholm praca. Praca Szwecja z zakwaterowaniem. Sztokholm praca dla Polaków. Praca Sztokholm bez języka.
Praca hotel Szwecja.

Interesuję Cię znalezienie nowej pracy za granicą w Szwecji? A może chcesz zobaczyć, jak aktualnie prezentują się stawki na twoim
stanowisku? Wiele ofert w jednym miejscu. Poznaj nowe możliwości, znajdź najlepszą formę zatrudnienia dla siebie.
Praca na magazynie Szwecja. Praca Szwecja sprzątanie. Praca w Szwecji od zaraz. Praca Szwecja pakowanie.

U nas czekają na Ciebie odpowiednie oferty pracy. Mamy wiele ofert pracy w Szwecji dla budowlańców. Praca Szwecja bez języka z
zakwaterowaniem. Dobrze płatna praca za granicą dla par. Nasi ogłoszeniodawcy szukają osób do sprzątania, produkcji oraz pracy na magazynie.
Zostaw nam swoje CV i zapisz się do naszej bazy pracowników. Codziennie otrzymuj alerty dotyczące interesujących Cię ogłoszeń o pracę.
Wysyłaj swoje aplikację, zarządzaj ofertami i umawiaj się na spotkania. Praca Szwecja dla par. Praca w Szwecji dla Polaków. Praca Sztokholm. Oferty zatrudnienia Malmo. Praca Goteborg.

Na naszym portalu dziesiątki firm i agencji pośrednictwa pracy regularnie dodaje swoje aktualne oferty pracy w Szwecji. Zachęcamy do regularnego śledzenia najnowszych ofert w poszczególnych zakładkach na stronie. Tylko tutaj znajdziesz pracę w rolnictwie przy
zbiorach w Szwecji. Oferty mogą dotyczyć pomocy przy produkcji jak również spełniać oczekiwania wykwalifikowanych fachowców takich jak spawacze, elektrycy, cieśle lub hydraulicy. Praca Szwecja dla par. Agencja pracy Szwecja. Praca Szwecja bez doświadczenia. Praca Szwecja bez języka.


Co istotne, nasi ogłoszeniodawcy stawiają na przejrzystość i bezpieczeństwo, dlatego przy każdej ofercie pracy znajdziesz dokładny opis stanowiska (np.: w zakres obowiązków wchodzi sadzenie i pielęgnacja roślin, wymagana jest znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym), warunki wynagrodzenia (podane w euro), informacje związane z ewentualnymi nadgodzinami, dokładnym miejscem pracy, formą zatrudnienia (np. praca tymczasowa), zakwaterowaniem i transportem.

Masz jakiś problem bądź pytania?

odezwiemy się jak najszybciej