Zarejestruj się/Zaloguj się: Pracodawca lub kandydat 

Szukaj

Stawka

Wyróżnione oferty

Zobacz najnowsze oferty pracy w Holandii

Oferty pracy w Holandii

Mamy dla Ciebie oferty pracy w całej Holandii.

 

Praca w Amsterdamie, Rotterdamie, Eindhoven czy Venlo. Znajdź najlepszą ofertę dla siebie i zacznij pracę z nami!

Niska stopa bezrobocia, rosnąca liczba nowych miejsc pracy oraz atrakcyjny poziom wynagrodzenia to główne czynniki, które zachęcają Polaków do podejmowania pracy w Holandii. Dane z pierwszej połowy 2021 roku pokazują, że kraj ten plasuje się na drugim miejscu wśród państw UE o najniższym bezrobociu. W czerwcu bieżącego roku wynosiło ono zaledwie 3,2% (holenderska gospodarka zatrudnia już ok. 10,5 miliona osób!).

Tysiące ogłoszeń o pracę w Holandii. Praca Holandia od zaraz. Praca Holandia bez języka. Wiele firm oferujących legalne zatrudnienie. Wielu zadowolonych klientów. Praca Holandia bez języka i doświadczenia. Przeglądaj, wybieraj i decyduj którą ofertę pracy wybierzesz!

Dostępne oferty największych agencji pracy w Holandii.

Interesuję Cię znalezienie nowej pracy za granicą w Holandii? A może chcesz zobaczyć, jak aktualnie prezentują się stawki na twoim
stanowisku? Wiele ofert w jednym miejscu. Praca Holandia dla par. Praca Holandia od zaraz z zakwaterowaniem.

Poznaj nowe możliwości, znajdź najlepszą formę
zatrudnienia dla siebie. Praca dla stolarzy w Holandii. Holandia praca magazyn. Praca przy zbiorach Zwolle, Haga lub Utrecht.
Praca na hali Holandia. Praca w Holandii przy kwiatach i cebulkach kwiatowych. Praca dla par Holandia.

Osoby przyjeżdżające do Holandii w celach zarobkowych mogą liczyć na jedne z najwyższych wynagrodzeń w Europie. Średnia pensja wynosi tu brutto 2855 euro miesięcznie, co po odtrąceniu wszystkich wymaganych składek i podatków daje 2152 euro ‘na rękę.

Holenderscy pracodawcy od wielu lat stale otwarci są na emigrantów zarobkowych. Wykwalifikowani obcokrajowcy stanowią więc bardzo ważne ogniwo holenderskiego rynku pracy. Doskonale uzupełniają niedobory fachowców, więc są jednocześnie wysoko cenieni. I bardzo dobrze opłacani. Na najlepsze wynagrodzenie mogą liczyć lekarze (ok. 126 tys. euro/rocznie) oraz analitycy baz danych (ok. 84 tys. euro).

Wysoką pensję uzyskują także wspomniani (i wciąż bardzo pożądani) pracownicy fizyczni. Przykładowo elektryk czy hydraulik z
odpowiednimi uprawnieniami może zarobić w granicach 35 tys. euro w skali roku. Wybierając się do Holandii do pracy, warto pamiętać, że od 1 lipca 2021 obowiązują w tym kraju nowe zasady wypłacania pensji.
Na pełne wynagrodzenie mogą zazwyczaj liczyć dopiero osoby, które ukończyły 21 lat. Tu minimalna stawka regulowana zapisami prawnymi wynosi 9,82 euro/brutto na godzinę. W zależności od branży praca na pełen etat może wynosić od 36 do 40 godzin tygodniowo.

Na rynku pracy obserwujemy trend, że z roku na rok coraz więcej osób szuka pracy w Holandii i ostatecznie wyjeżdża za granicę.

Jest wiele powodów takich decyzji. Głównym na pewno jest sytuacja ekonomiczna w kraju czy rodzinie Pracownika. Czasami wyjazdy do
pracy za granicę
to dodatkowy dochód a coraz częściej jedyna forma zarobkowa. Wielu pracowników chce wyjechać za pracą do Holandii ze względu na wyższe zarobki, chęć nauczenia się języka angielskiego lub niderlandzkiego i zdobycia dodatkowych kwalifikacji. To również okazja do nawiązania nowych znajomości, zwiedzania, poznania innej kultury pracy i zyskania doświadczenia, które następnie przydaje się podczas pracy w Polsce.

Nie brakuje też osób, które decydują się zostać w Holandii na stałe, wykonując przy tym satysfakcjonującą ich pracę.

U nas czekają na Ciebie odpowiednie oferty pracy. Mamy wiele ofert pracy w Holandii dla specjalistów. Posiadamy wiele ofert pracy w
Holandii od 2000 euro netto.
Nasi ogłoszeniodawcy szukają cieśli, operatorów maszyn lub hydraulików.

Zostaw nam swoje CV i zapisz się do naszej bazy pracowników. Codziennie otrzymuj alerty dotyczące interesujących Cię ogłoszeń o pracę. Wysyłaj swoje aplikację, zarządzaj ofertami i umawiaj się na spotkania. Praca w Holandii forum. Nasze oferty pracy w Holandii zmieniają z dnia na dzień. Na portalu znajdziesz głównie propozycje zatrudnienia przy zbiorach, na produkcji i w magazynach. Poszukujemy m.in. osób chętnych do pracy w Holandii z zakwaterowaniem przy uprawie roślin, kwiatach, zbiorze warzyw, zbiorze pieczarek. Jeśli masz doświadczenie w pracy w gastronomii, możesz wyjechać do Holandii, aby pracować w restauracji czy hotelach.

Co istotne, nasi ogłoszeniodawcy stawiają na przejrzystość i bezpieczeństwo, dlatego przy każdej ofercie pracy znajdziesz dokładny opis stanowiska – zakres obowiązków wchodzi sadzenie i pielęgnacja roślin, wymagana jest znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym), warunki wynagrodzenia (podane w euro), informacje związane z ewentualnymi nadgodzinami, dokładnym miejscem pracy, formą zatrudnienia (np. praca tymczasowa), zakwaterowaniem i transportem.

Masz jakiś problem bądź pytania?

odezwiemy się jak najszybciej