Zarejestruj się/Zaloguj się: Pracodawca lub kandydat 

Praca w Szwajcarii

Praca w Szwajcarii

Praca w Szwajcarii od zaraz bez znajomości języka

Praca w Szwajcarii. Jest to państwo federacyjne w Europie Zachodniej. Jest jednym z niewielu państw, w których obowiązują szeroko stosowane formy demokracji bezpośredniej. Szwajcaria od kongresu wiedeńskiego w 1815 roku jest państwem neutralnym. Wyjeżdżając do pracy za granicę w tym kraju pamiętajmy, że nie jest częścią Unii Europejskiej ani Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Coraz częściej możemy znaleźć pracę w Szwajcarii z natychmiastowym terminem wyjazdu oraz bez znajomości języka. Zobacz najnowsze oferty pracy w Szwajcarii.

Praca w Szwajcarii dla Polaków

Z roku na rok liczba Polaków pracujących w Szwajcarii systematycznie rośnie. Wyjeżdżając do pracy za granicę, w tym kraju należy pamiętać, że tamtejszy rynek zatrudnienia jest bardzo specyficzny. Szwajcarzy szukają do pracy specjalistów, wykwalifikowanych rzemieślników, prawie zawsze z doświadczeniem i znajomością niemieckiego. Także mniej wykształceni Polacy znajdą pracę w Szwajcarii. Osoby zainteresowane wyjazdem za granicę szukają ofert pracy w rolnictwie czy przemyśle.

Praca Szwajcaria OLX

Wiele portali w Internecie oferuje możliwość znalezienia pracy za granicą. Większość pracowników korzysta z popularnych serwisów takich jak olx. Jednak jednym z najnowszych portali gdzie znajdziemy zatrudnienie, w prawie każdym kraju jest injobs.pl. Nasz portal oferuje wiele ofert pracy w Szwajcarii. Właśnie tu możemy wyszukiwać ofert po kategoriach, wysokości wynagrodzenia czy miasta. Warto zaglądać na bieżąco do naszego serwisu!

Praca w Szwajcarii – forum

W sieci odnajdziemy wiele forum gdzie szukać pracy w Szwajcarii w 2022 roku. My zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami i blogiem na temat ofert zatrudnienia w całej Unii Europejskiej. Cotygodniowy przegląd zmian na rynku pracy w Niemczech, Norwegii czy Danii. Ciekawostki na temat wyjazdu, polityki czy życia za granicą.

Szwajcaria praca dla par

Dzisiejsza Szwajcaria proponuje wiele ofert pracy dla par. Śmiało możemy wyjechać we dwójkę czy całą rodziną. Szwajcaria jest przyjaznym krajem do życia. Pary znajdą tutaj pracę w rolnictwie czy przemyśle. Obserwujemy wzrost ofert pracy dla kobiet w Szwajcarii. Jest to efekt przyjazdu do pracy mężczyzn, którzy zostają tu nie tylko sezonowo a coraz częściej na dłużej. Dlatego długa rozłąką z rodziną powoduje, że rynek proponuje większą ofertę pracy dla par w Szwajcarii.

Szwajcarskie strony z ofertami pracy

Jest wiele stron z ofertami pracy za granicą w Szwajcarii. My ze swojej strony polecamy agencję pośrednictwa pracy injobs.com.pl. Na swojej stronie mają już 30 ofert pracy tygodniowo!

Praca sezonowa Szwajcaria zbiory

Podobnie jak innych krajach europejskich, tak i w Szwajcarii poszukiwani są pracownicy do prac sezonowych. Praca dotyczy zbiorów owoców i warzyw na terenie szwajcarskim. W sezonie wiosenno-letnim poszukiwani są pracownicy na roli. W tym przypadku najczęściej nawet nie jest wymagana znajomość języka. Wystarczą chęci, zaangażowanie i intensywne tempo pracy, bowiem najczęściej wynagrodzenie uzależnione jest od efektów (np. ilości zbiorów).


Praca w Szwajcarii w rolnictwie

Praca w rolnictwie otwiera drogę do zamieszkania w Szwajcarii, ponieważ już na starcie dostajesz umowę o pracę. Propozycje zatrudnienia na wsi zawierają już mieszkanie lub pokój aby łatwiej było zacząć pracę od samego rana. Rolnicy zapewniają całodzienne wyżywienie. Bauer (szwajcarski rolnik) pomaga w załatwieniu pozwolenie na pracę. Ogólna praca w oborze (obornik, karmienie, opieka nad świniami, prosiętami, mycie świń, sprzątanie obór), praca przy świniach nie wymaga tyle wiedzy jak krowy czy konie, ale za to jest bardziej wymagająca fizycznie. Praca przy krowach wymaga wczesnego wstawania, najczęściej jest to 5:00 – 6:00. Codzienne dojenie – poranne i wieczorne.

Masz jakiś problem bądź pytania?

odezwiemy się jak najszybciej