Zarejestruj się/Zaloguj się: Pracodawca lub kandydat 

Już jest, nowa odsłona portalu!

Praca w Polsce i za granicą

Nowy portal, jeszcze więcej możliwości!

Praca w Polsce i za granicą! Dawno nas nie było. Z przyczyn od nas nie zależnych, wracamy z nową odsłoną naszego portalu. Jak zawsze proponujemy najlepsze oferty pracy w Polsce i za granicą. Tylko tutaj znajdziesz najwięcej ofert zatrudnienia w jednym miejscu. Praca dla par, praca bez znajomości języka. A także jeszcze więcej możliwości niż dotychczas. Sam zobacz jak łatwy i przejrzysty w obsłudze jest nasz nowy portal. Uprościliśmy obsługę kont dla Pracowników i Pracodawców. Już teraz, masz teraz dostęp do wszystkich funkcji swojego konta lub panelu klienta w jednym miejscu. Praca hydraulik Niemcy, praca sezonowa. Praca tymczasowa. Zapraszamy do ponownego szukania Pracowników na stronach portalu www.injobs.pl

Praca w Polsce i za granicą!

Nowa szata graficzna. A w niej nasze kolory (jak zawsze pozostały w modzie) – niebieski i żółty. Proponujemy intuicyjną wyszukiwarkę na stronie głównej portalu. Dzięki niej łatwo znajdziesz pracę w Norwegii, dobrą stawkę pracy za granicą, pracę dla elektryków czy ciekawostki i porady. Znalezienie pracy z nami staje się takie proste. Pracodawcy dostają możliwość zakupu dobrze stworzonych pakietów ogłoszeń. Niska cena, przejrzystość dodawanych ofert oraz idealnie skrojone pakiety dodatkowe, dają jeszcze większą możliwość odnalezienia odpowiedniego Pracownika. Pamiętaj, że prawdopodobnie jesteśmy jedynym portalem na rynku, który został efektywnie podzielony na rynki pracy w prawie każdym europejskim kraju. Ale to nie wszystko. Mamy oferty zatrudnienia ponad 50 firm i pośredników zatrudnienia. A w swojej bazie mamy ponad 200 tys. CV potencjalnych pracowników! Przykładowe oferty pracy to praca hydraulik Niemcy, praca sezonowa Dania, praca dla par Austria oraz elektryk Niemcy.

Efektywnie wykorzystujemy nasze doświadczenie

Nasz zespół od lat zajmuje się szeroko rozumianym tematem zatrudnienia. Portal to miejsce, gdzie każdy znajdzie pracę dla siebie. Dowie się także o ciekawostkach z rynku zatrudnienia i poradach dotyczących pracy i wyjazdu za granicę. Dla Pracodawców w formie Pakietów Dodatkowych dajemy możliwość skorzystania z naszych Portalów Społecznościowych. Obecnie na Facebooku obserwuje nas prawie 4 tysiące osób i firm! Ciągle się rozwijamy dlatego na naszym portalu skorzystasz z naszej rozbudowanej bazy CV potencjalnych klientów. I mamy tego na prawdę dużo. Masz także jako Pracownik możliwość stworzenia swoje CV i dodania go do swojego prywatnego konta. Znalezienie pracy, jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Masz jakiś problem bądź pytania?

odezwiemy się jak najszybciej