Zarejestruj się/Zaloguj się: Pracodawca lub kandydat 

Praca w Holandii bez wykształcenia

Praca w Holandii bez wykształcenia

Praca w Holandii bez wykształcenia

Praca w Holandii bez wykształcenia. Holandia jest miejscem na mapie Europy, gdzie do pracy wyjeżdża coraz więcej naszych rodaków. Standardy życia w Niderlandach bardzo odpowiadają Polakom. Praktycznie bezstresowe życie, dostęp do lepszej technologii oraz dobre zarobki zachęcają do migracji zarobkowej. W Holandii brakuje rąk do pracy. Dlatego bardzo przychylnie zapatrują się na przyjeżdzających obcokrajowców. Spotkamy tu całą rzeszę Polaków, Bułgarów czy Rumunów. Pracę w Holandii znajdą osoby bez doświadczenia, bez języka ale także pracownicy w przemyśle, handlu czy produkcji. Sprawdź najnowsze oferty pracy w Holandii.

Praca Holandia bez języka z zakwaterowaniem

Najlepszą propozycją wyjazdu do pracy za granicę jest ta, która zawiera już mieszkanie. W Holandii większość ofert zatrudnienia zawiera bezpłatne lub płatne zakwaterowanie. Z perspektywy pracownika jest to świetne rozwiązanie. Już przed wyjazdem z Polski nie musimy martwić się o lokum. Możemy w pełni zająć się planowaniem wyjazdu oraz jeszcze lepiej skupić się na samych obowiązkach. Agencje pracy za granicą zapewniają kwatery blisko miejsca pracy. Często są to pensjonaty lub pokoje w hostelach. Zdarza się, że sami pracodawcy zapewniają własne pokoje.

Gdzie szukać pracy w Niderlandach?

W tym miejscu należy wskazać dwie możliwości jakie wybierają Polacy. Pierwsza to spontaniczny wyjazd do pracy w Holandii. Z perspektywy młodych ludzi czy osób bez wykształcenia i języka, jest to dobra opcja. Jednak coraz częściej pojawiają się negatywne opinię na temat kwater czy warunków zatrudniania. Lepszym rozwiązaniem jest szukanie pracy, będąc w Polsce. Można sprawdzać ogłoszenia na popularnych portalach, a także skorzystać z pomocy znajomych, którzy już pracują w Niderlandach. Tutaj nie zawsze ale mamy większą szansę na znalezienie dobrych ofert zatrudnia. Warto skorzystać z polecenia znajomych czy przyjaciół, którzy pracowali za granicą. Można spróbować na początek pojechać do firm, w których pracowali lub pracują. To oni mogą nas polecić. Znają faktyczne standardy pracy oraz zapewnią nam komfort przyjazdu.

Praca w Holandii od zaraz z dojazdem

Nie mając własnego środka transportu szukamy pracy za granicą z zapewnionym transportem. Wiele firm rekrutujących oferuje kredytowany przejazd z Polski. Pamiętajmy, że nie jest to darmowe rozwiązanie. W pierwszej wypłacie będzie uwzględniony koszt dojazdu do pracy. Dużo pracodawców proponuje zwrot kosztów przyjazdu z Polski. Na przykład, zawraca na podstawie rachunku koszty paliwa. Będąc na miejscu własnym samochodem możemy liczyć na dodatki za zabieranie współpracowników ze sobą do pracy. Od większość specjalistów wymagane jest posiadanie własnego samochodu. Holandia, co prawda nie jest duża jednak czasami hydraulicy mają zlecenia w Amsterdamie a za tydzień w Venlo.

Praca Holandia – bez języka magazyn

W Holandii bardzo popularne są proste prace produkcyjno-magazynowe. Są to oferty przygotowywane dla osób z zagranicy bez doświadczenia i znajomości angielskiego czy holenderskiego. Nie są to oferty dobrze płatne. Tutaj możemy liczyć na stawki od 300€ do 350€ za tydzień pracy. Nie są to kosmiczne zarobki. Jednak jest to dobry start przygody z pracą w Holandii. Z biegiem czasu dla osób podnoszących kwalifikację czy uczących się języka, Holandia proponuje wzrost stawek. Jako komisjoner czy pomocnik na budowie, zarobimy nawet 450€-500€ za tydzień.

Masz jakiś problem bądź pytania?

odezwiemy się jak najszybciej