Zarejestruj się/Zaloguj się: Pracodawca lub kandydat 

Praca kierowca

Praca kierowca

Praca kierowca za granicą

Praca kierowca C+E polega na prowadzeniu pojazdów ciężarowych na trasach w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Szwecji i Austrii. Kierowcy muszą posiadać ważne prawo jazdy kategorii C+E i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów tego typu. Zadaniem kierowcy jest dostarczanie towarów na czas i w dobrym stanie, kontrolowanie stanu technicznego pojazdu i zachowanie bezpieczeństwa na drodze. Kierowcy muszą także spełniać wymogi czasowe i prawne dotyczące czasu prowadzenia i odpoczynku. Praca wymaga wytrwałości i umiejętności radzenia sobie ze stresem. Oferowane wynagrodzenie jest atrakcyjne i uzależnione od doświadczenia i umiejętności kierowcy. Najnowsze ofert pracy dla kierowcy za granicą

Praca kierowca C+E dobrze płatna

W Internecie można znaleźć wiele dobry ofert dla kierowców Tira. Wysokie stawki otrzymamy zwłaszcza w renomowanych firmach transportowych, takich jak MAN czy dużych spedycyjnych, np. Raben czy Amazon. Kierowcy z doświadczeniem i umiejętnościami mogą oczekiwać wynagrodzenia powyżej 3000€. Aby znaleźć taką pracę, warto przeglądać strony agencji pracy lub bezpośrednio firm transportowych. Zdobycie dobrego stanowiska jako kierowca C+E wymaga bogatego doświadczenia zawodowego. Dodatkowo znajomości branży transportowej oraz międzynarodowych tras drogowych.

Oferty dla kierowców Niemcy, Austria lub Dania

Oferty pracy dla kierowców kat. B w Niemczech, Austrii lub Danii rozwożenie owoców i warzyw. Wymagane jest posiadanie prawa jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych. Pracodawcy często wymagają znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym. Oferty tego typu pracy zazwyczaj oferują stałe wynagrodzenie i inne benefity, takie jak darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie. Oprócz rozwożenia owoców i warzyw, inne oferty pracy dla kierowców kat. B w Niemczech, Austrii lub Danii to kierowca autobusu miejskiego, dostawca kat. B w piekarni oraz dostawca na magazynach. Stawki wynagrodzenia wahają się od 1500€ do 2500€ i często zapewnione są darmowe kwatery. Pracodawcy często wymagają znajomości języka niemieckiego, angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym. Oferty dla kierowców może być stała i oferować dobre warunki, ale wymaga także odpowiedzialności i zdolności do pracy w trudnych warunkach.

Praca Kierowca C+E transport międzynarodowy

Praca kierowcy C+E w transporcie międzynarodowym wymaga posiadania prawa jazdy kat. C+E i doświadczenia w prowadzeniu ciężarówek. Kierowcy C+E odpowiadają za bezpieczny i terminowy transport ładunków na trasach międzynarodowych. Jeżeli znasz języki obce, w szczególności język angielski na poziomie komunikatywnym, ze względu na kontakt z klientami i pracownikami w innych krajach. Stawki wynagrodzenia dla kierowców C+E w transporcie międzynarodowym są wysokie. Oczywiście stawki uzależnione są od wielu czynników. Takich jak doświadczenie, trasa, rodzaj ładunku i czas pracy. Wiele firm oferuje dodatkowe benefity. Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie. Praca kierowcy C+E w transporcie międzynarodowym wymaga wytrwałości i zdolności do pracy w trudnych warunkach. Zimno, ciepło oraz nocowanie w samochodzie może być dla wielu problemem. Dodatkowo brak dostępu do bieżącej wody czy samotna trasa po świecie. Jednak zaletą jest to, że ciężarówka jest miejscem dla osób, które lubią podróżować i pracować w różnych krajach.

Masz jakiś problem bądź pytania?

odezwiemy się jak najszybciej