Zarejestruj się/Zaloguj się: Pracodawca lub kandydat 

Wyróżnione oferty

Work on Personal

Stawka

1700 euro/miesiąc

Kraj

Miasto

Landshut

Kontakt

514630888
Dodano: 25 kwietnia, 2022

Szczegóły oferty

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Pomocnik do zbijania naprawy palet

Praca Niemcy od zaraz

Wymagania:

– mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny podstawowa znajomość j. niemieckiego
– chęć do pracy
– zdolności manualne

Oferujemy:

– niemiecką umowa o pracę
– darmowe zakwaterowanie
– stawka 11 € brutto/h + dieta 15 €/dziennie
– pomoc polskiego koordynatora
– tygodniowe zaliczki

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: [email protected] w tytule: „Pomocnik do zbijania naprawy palet, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 514 630 888

nasze inne oferty pracy za granicą 

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. 8 Maja 17/4. Będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji.

Busy do Niemiec

Jesteś zainteresowany przejazdem busem do Niemiec? Jedziesz do Niemiec na urlop lub chcesz odwiedzić znajomych czy rodzinę. A może pracujesz w Niemczech i szukasz bezpiecznego oraz szybkiego przewozu za granicę? Dobrze trafiłaś/eś! Busy z Polski do Niemiec. Proponujemy przejazd, bus niemcy-polska z adresu pod adres. Przejazdy rozpoczynamy od województwa warmińsko-mazurskiego. Obsługujemy całą Warmię i Mazury. Odbieramy klientów z Ełku, Giżycka, Kętrzyna, Pisza, Mrągowa, Olsztyna, Ostródy, Iławy oraz Elbląga. Oczywiście obsługujemy także mniejsze miasta oraz miejscowości. Zabieramy klientów także z kujawsko-pomorskiego – Brodnica, Rypin, Ciechocinek, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Toruń i Bydgoszcz. Busy Niemcy wielkopolska – Poznań, Gniezno, Września, Luboń, Szamotuły

Masz jakiś problem bądź pytania?

odezwiemy się jak najszybciej

Zostaw dane do kontaktu

odezwiemy się jak najszybciej

Zamów promocję ofert na Facebook

Potrzebujemy jeszcze paru informacji

Zamów CV

Potrzebujemy jeszcze paru informacji