Zarejestruj się/Zaloguj się: Pracodawca lub kandydat 

O nas

Już od dziesięciu lat zajmujemy się profesjonalną rekrutacją pracowników do pracy w Polsce i za granicą. Nasze wysokie kompetencję oraz zespół doświadczonych rekruterów zdobył rzeszę zadowolonych Pracodawców i Pracowników. Współpracujemy z największymi firmami w Niemczech, Holandii, Belgii, Francji oraz Austrii. Każdy kandydat oraz pracodawca ma dostęp, do największej liczby ogłoszeń o pracę oraz pracowników na rynku. Z usług portalu korzysta i skorzystało wiele firm działających na rynkach pracy w Niemczech, Belgii, Holandii, Austrii, Danii, Norwegii czy Szwajcarii. Zaufało nam wielu, zaufaj także Ty. Dysponujemy bardzo szeroką bazą pracowników w większości dostępnych branż. Sprawdź jak wyglądają oferty konkurencyjnych firm, które poszukują pracowników. Nasz portal osiąga bardzo dobre wyniki wśród konkurencyjnych portali ogłoszeń o pracę. Wyróżnia nas pełen pasji i zaangażowania zespół, który na bieżąco śledzi aktualne trendy na europejskich rynkach pracy. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby małych firm  poszukujących pracowników a także wielkich koncernów. Obecnie ogłoszenia na naszym portalu zamieszczają mikroprzedsiębiorstwa z całej Polski oraz małe i duże firmy z zachodu Europy.

Prawdopodobnie jesteśmy jedynym portalem na rynku, który została efektywnie podzielony na rynki pracy w prawie każdym europejskim kraju oraz na wszystkie dostępne branże. Mamy oferty zatrudnienia ponad 50 firm i pośredników zatrudnienia. W swojej bazie mamy ponad 200 tys. CV potencjalnych pracowników! Przykładowe działy to hydraulik Niemcy, praca sezonowa Dania, praca dla par Austria oraz elektryk Niemcy.

Aktywnie poszukuj pracowników na naszym portalu. Dodawaj swoje ogłoszenia. Tylko u nas największa baza specjalistów, która dynamicznie się powiększa. Posiadamy niezbędną wiedzę i najlepsze narzędzia do pozyskiwania najlepszych pracowników. Współpracujemy z największymi pracodawcami w Polsce i za granicą.

 
Dlaczego my? Ogromne doświadczenie poparte rzeszą zadowolonych klientów. Nie trać cennego czasu, dodaj ogłoszenie i czekaj na kontakt od zainteresowanych Pracowników.
Kiedy? W każdy dzień, o każdej godzinie i dla każdej branży.
Kiedy tylko potrzebujesz pracowników dodajesz swoje ogłoszenie. Portal cieszy się ogromną popularnością wśród Pracowników. Z nami znajdziesz odpowiedniego pracowników, nawet dziś!

Masz jakiś problem bądź pytania?

odezwiemy się jak najszybciej