Ustawiacz Maszyn Termoformujących

  • 3 months ago
  • Production
  • none given
  • Siemianowice Śląskie, Silesia, Poland
  • hr.pl​@paccor.com
  • +48695202089
  • 294 views
+48695202089

O NAS

PACCOR® jest dostawcą zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych dla rynku konsumenckiego, gastronomicznego, spożywczego i niespożywczego. Dziesięciolecia naszych doświadczeń pozwalają nam na wprowadzanie innowacji w działaniach i tworzenie produktów dostosowanych do potrzeb Klienta, dzięki czemu plasujemy się w czołówce producentów opakowań w Europie.

• 18 zakładów produkcyjnych
• 2 biura sprzedaży
• Obecność w 12 krajach
• 3 500 pracowników
Aktualnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
USTAWIACZ MASZYN TERMORFORMUJĄCYCH

WYMAGANIA:
– doświadczenie w obsłudze maszyn termoformujących;
– gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;
– wykształcenie średnie techniczne lub minimum zawodowe;
– mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
– zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, sumienność, odpowiedzialność.

GŁÓWNE ZADANIA:
– przygotowanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia i ich bezpiecznego zatrzymania;
– obsługa maszyn termoformujących oraz ekstruderów;
– wykonywanie przebudów narzędzia formującego;
– uczestniczenie w naprawach i przeglądach technicznych;
– właściwe prowadzenie dokumentacji procesu i wypełnianie raportów;
– sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją.

OFERUJEMY:
– umowę o pracę
– dodatek za system czterobrygadowy – 16% płacy zasadniczej– kartę multisport;
– nielimitowany dostęp do kawy i herbaty;
– miejsce parkingowe dla każdego pracownika;
– okolicznościowe świadczenia pieniężne w okresie świąt i wakacji;
– piknik rodzinny raz w roku;
– ubezpieczenie na życie PZU;
– system płatnych poleceń;
– programy szkoleniowe
– owocowe środy
– premia za brak absencji
– bilety do kina
– pakiet medyczny

I declare that I have read website privacy policy - RODO (More)