Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Mrągowo Warmińsko-Mazurskie

Nr Ref.: Rek03/2019

Opis stanowiska

Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
Poszukiwanie kandydatów za pomocą social media i wewnętrznej bazy
Rozwój źródeł pozyskiwania kandydatów oraz nowych metod rekrutacyjnych
Selekcja i wybór najlepszych kandydatów dopasowanych do potrzeb projektowych
Prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych
Koordynowanie pierwszych etapów rekrutacji
Budowanie długofalowych relacji z kandydatami
Dbanie o wizerunek pracodawcy w codziennych zadaniach rekrutacyjnych

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji, preferowane w agencji pracy , doradztwa personalnego
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Wykształcenie min. średnie
Dobra znajomość pakietu MS Office
Otwartość do dalszego rozwoju w obszarze rekrutacji
Zdolności organizacyjne i komunikacyjne

Oferujemy

Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia
Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Możliwość rozwoju w wewnętrznym dziale rekrutacji

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN

I declare that I have read website privacy policy - RODO (More)