Pakowanie cykorii również dla pań

  • 16 days ago
  • Production
  • none given
  • Toruń, Provincie Overijssel, Netherlands
  • anna​@interwel.nl
  • 0031615372836
  • 160 views
0031615372836

Obecnie dla jednego z naszych klientów w okolicy miejscowości Zwolle poszukujemy osoby chętnej do pracy przy cykorii. Praca na hali również dla pań.

Obowiązki:
- czyszczenie cykorii - obrywanie brudnych listków, pakowanie cykorii.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy w ogrodnictwie - mile widziane,
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu,
Umiejętność pracy w zespole,
Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Stawkę €10,05 bruto/h,
Pracę na długi okres czasu,
Tygodniowy system wypłat,
Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
Darmowy dojazd do pracy,
Opiekę koordynatora na miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: Praca@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując CYKORIA.

I declare that I have read website privacy policy - RODO (More)