Operator wózka wysokiego składowania

Personnel International BPO Sp. z o.o. oferuje pracę w centrach logistycznych w Polsce. Nr certyfikatu Agencji Pracy 5703.
Stanowisko: Operator wózka wysokiego składowania

Stawka: 3000 zł brutto miesięcznie (podstawa) + premia za wydajność (400zł/netto).
Miejsca pracy: Bydgoszcz
System pracy:
2-zmianowy system czasu pracy (około 40 godz. w tygodniu).

Jedna przerwa na obiad.
Obowiązki: magazynowanie palet, obsługa wózków bocznych wysokiego składowania, segregacja palet przy pomocy wózka widłowego, utrzymanie czystości w miejscu pracy.
Zapewniamy:
- umowę o pracę(Oferta pracy tymczasowej),
- bezpłatny posiłek dwudaniowy w trakcie przerwy,
- bezpłatne ubranie robocze,
- bezpłatną składkę emerytalną zgodnie z Pracowniczym Programem Emerytalnym odkładając w ten sposób na Twoją emeryturę za pracę w Polsce,
- możliwość otrzymania bezpłatnie karty MultiSport,
- dodatki za pracę w nadgodzinach, niedziele i święta,
- możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,
- premię za jakość pracy i wydajność,
- opiekę koordynatora w Twoim języku,
- legalne zatrudnienie,
- terminowo wypłacane wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca na konto pracownika,
- stabilną pracę z możliwością awansu,
- możliwość korzystania ze „strefy relaksu” w miejscu pracy.

Wymagania:
- chęć do pracy i zarabiania, oraz dyspozycyjność,
- uprawnienia do obsługi wózków podnośnikowych UDT,
- zaświadczenie psychotechniczne,
- aktualna książeczka „Sanepid”,
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel International BPO Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.
Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .
Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Kontakt:
• E-Mail: i.dyshkant@personnel-international.pl Tel: +48501955671

I declare that I have read website privacy policy - RODO (More)