Monter kuchni i mebli (2000 euro netto)

  • about 1 month ago
  • Automotive
  • none given
  • Germany – Everywhere
  • 140 views

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Miejsce pracy: Niemcy – Kempten/Passau/Friedrichshafen

Opis stanowiska pracy:

  • montaż oraz serwisowanie kuchni oraz mebli (z tworzyw sztucznych, metalu, drewna)
  • praca dla niemieckiej sieci sklepów meblowych
  • stawka: 10,62 euro brutto/h + 40 euro netto diety dziennej

Wymagania:

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • dobre podstawy języka niemieckiego
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
  • własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

  • umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
  • do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
  • mówimy po polsku
  • zakwaterowanie
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
  • odzież roboczą
  • płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: MONT/DE/2020

I declare that I have read website privacy policy - RODO (More)