Koordynator Operacyjny ds. Konferencji i Bankietów

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – obiektu hotelowo - gastronomicznego – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Bolesławca

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

planowanie, organizowanie, koordynowanie, a także nadzorowanie i rozliczanie całego procesu przebiegu realizacji konferencji, szkoleń, bankietów, imprez okolicznościowych itp.,
sporządzanie ofert i umów,
stała komunikacja i współpraca z innymi działami obiektu hotelowego,
analizowanie działań obiektów konkurencyjnych,
zapoznanie się z usługami oferowanymi przez Hotel,
tworzenie raportów i statystyk.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz wykształcenie min. średnie,
masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej/turystycznej,
jesteś osobą otwartą, komunikatywną i nie masz problemu z nawiązywaniem relacji międzyludzkich,
dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie - warunek konieczny,
znasz dobrze język niemiecki - mile widziane,
potrafisz obsługiwać komputer (MS Office, Internet).

Pracodawca oferuje:

stałe zatrudnienie w formie umowy o pracę,
atrakcyjny system premiowy,
posiłek pracowniczy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl z dopiskiem KOdKB/Bolesławiec.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.
Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w moim CV, przez firmę Business Bridge Group Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-205) przy ul. Legnickiej 65/1, do celów związanych z procesem rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam również zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i że mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia w dowolnym momencie."

Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności - RODO (Więcej)