Kierowca C solówka – Heilbronn– zestaw 7,5 ton

  • over 1 year ago
  • Freight forwarding
  • German
  • none given
  • Badenia-Wirtembergia, w rejencji Stuttgart, Germany
  • rekrutacja​@luksmann.pl
  • 0048 500 800 713
  • 2246 views
0048 500 800 713

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

region zatrudnienia: Badenia-Wirtembergia, w rejencji Stuttgart

Podstawowe obowiązki:
• prowadzenie pojazdu 7,5 ton, solówka z podestem ruchomym do załadunku
• trasy krótkobieżne po Niemczech
• przewozy drobnicowe i towarowe
• załadunek i rozładunek auta za pomocą podnośnego wózka. Jest to praca ze skanerem
• komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• system tygodniowy – pracę od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
• codzienne powroty na bazę/zakwaterowanie około 20 km od bazy, więc należy mieć własne auto
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• niemieckie zarobki składające się po okresie próbnym z podstawy około 2000 € brutto + diety 12 € netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
• pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• płatny urlop wypoczynkowy,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
• prawa jazdy C z kodem 95, karta kierowcy, ADR podstawowy
• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
• doświadczenia jako kierowca C

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”

I declare that I have read website privacy policy - RODO (More)