Kierowca C+E – Niemcy –1900€ + premia + diety

BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca C+E – Niemcy – Wunstorf/ 1900€ + dzienna premia + diety

Miejsce pracy: Wunstorf (Hanower)
Nr referencyjny: DEL-KAF/ 2017

OFERUJEMY:

wynagrodzenie składające się z podstawy 1900€ + 30€ dziennej premii przy jeździe z BDF i 15€ przy jeździe a naczepą + diety

umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech

nowoczesną flotę

przestrzeganie czasu pracy kierowców

podjęcie pracy od zaraz

możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku od dochodu oraz otrzymania zasiłku rodzinnego (Kindergeld)

WYMAGANIA:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

minimum roczne doświadczenie w transporcie

prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:

jazda autem typu naczepa bądź BDF

przewóz towaru na paletach bądź kompletnych kontenerów wymiennych

praca w systemie 4/1 bądź od pn do pt

transport na terenie Niemiec

WIĘCEJ INFORMACJI:

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 392