Hydraulik/Monter instalacji-praca od zaraz

Work factory GmbH jest przedsiębiorstwem z ugruntowaną pozycją na rynku niemieckim. Zatrudniamy fachowców z całej Europy i posiadamy oddziały na terenie całych Niemiec.

Do obsługi dużych projektów budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik/Instalator

Obowiązki:

Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej
Renowacja starych instalacji
Biały montaż
Sprawdzanie poprawności instalacji
Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego
Zaliczki wypłacane już po tygodniu pracy
Dodatki urlopowe i świąteczne
Urlop wypoczynkowy
Opiekę polskojęzycznego Rekrutera

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

www.work-factory.de

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:Work Factory GmbH Polska